SLUŽBY STEAM CLEANING

Čistenia striech a odkvapových žľabov


Tak ako na fasáde domov, aj na strechách sa po rokoch nájde mach, nečistoty, lístie a rôzne nánosy, ktoré dážď nezmyje. Naše technológie sú šetrné, ale účinné a naši ľudia sú profesionáli na výškové práce. Upchaté odkvapové žľaby narobili už majiteľom veľa nepríjemností. Od problémov s dažďovou vodou, mrazom až po koróziu a predčasnú výmenu. Čistenie žľabov pred zimou je vždy menej náročné ako ich následná výmena.

Čistenie chodníkov a prístupových ciest


Bez toho to nejde, aby sa vplyvom počasia aj tie najdrahšie dlažobné kocky nezašpinili. Ale ani tie nemusíte vymieňať, stačí ich dôkladne vyčistiť a hneď sa vám bude krajšie kráčať domov.

Čistenie náhrobných kameňov


Príroda pracuje, bez toho to nejde. Len nás niekedy výsledky jej práce hnevajú. Mach a nečistoty neobchádzajú ani miesta posledného odpočinku. Kvety nezakryjú všetko, domáce techniky sú už na niekoľkoročný mach krátke, je potrebné použiť špeciálne techniky. Aj v tomto prípade sú naše technológie šetrné a nepoškodia náhrobný kameň.

Čistenie chodníkov a prístupových ciest, námestí


Námestia v mestách a obciach sú tie čarovné miesta, kde sa ľudia stretávajú, rozprávajú a žijú. Preto by sa nemalo zabúdať ani na ne. Po nákladnej rekonštrukcii (ako to býva v mnohých prípadoch), je potrebná pravidelná starostlivosť a čistenie chodníkov, námestí a prístupových ciest, aby si ešte vypočuli mnoho príbehov a dotkli sa mnohých nôh.

Čistenie potravinových výrobní


Zákazník, ktorý si pochutí na vašom pečive, klobáske alebo marmeláde, síce nevidí za múry vašej firmy, ale hygienici si tú cestu bezpodmienečne nájdu. Technológie, ktoré používame pri čistení potravinových výrobní sú certifikované a sú plnohodnotným dokladom pri hygienickej kontrole čistoty priestoru. Dôkladne odstraňujeme nahromadenú mastnotu, čistíme do hĺbky pórov a naše technológie sú šetrné k životnému prostrediu. Potravinové výrobne čistíme vo vopred dohodnutý čas, aby sme čo najmenej obmedzovali výrobu.

Čistenie chodníkov, prístupových ciest a parkovísk


Vynikajúci produkt je pre firmy veľmi podstatný, ale nezabúdajte ani na budovu, v ktorej pracujete a priestor okolo. Tak ako si vyčistíte chodník a parkovisko doma, tak na to myslite aj vo svojej firme. Lacnejší variant údržby zámkovej dlažby je jej čistenie

Čistenie fasád domov a bytových domov


Tak, ako si čistíme naše domy zvnútra, tak je po určitom čase potrebné vyčistiť aj jeho vonkajšiu fasádu. Bez toho, aby sa po rokoch na stenách domov neusadil smog, prach, usadeniny z komínov alebo jednoducho výpary z kuchyne, to nejde. Rovnako váš dom neochránite pred machmi, plesňami alebo inými nečistotami. Netreba ho však hneď maľovať. Prvým krokom je dôkladné a šetrné vyčistenie fasády domu. Fasády čistíme špeciálnymi technológiami s použitím čistej vody. Od vás potrebujeme len elektrický prívod a čistú vodu.


Odstraňovanie grafity

Odstraňovanie grafitov je niekedy ako boj s veternými mlynmi. Ak sa už grafity hlboko vpili do povrchu fasády domu, snažíme sa ho vybieliť do maximálnej možnej miery a následne zatrieť farbou, ktorá sa použila na fasádu a až potom použiť ochranný náter. Premaľovať grafity bez jeho odstránenia neprinesie očakávaný výsledok

Čistenie sôch a historických pamiatok


Sochy a historické pamiatky si zaslúžia nielen našu pozornosť, ale predovšetkým starostlivosť. Vplyvy počasia, nálety holubov a aktivity vandalov sa podpíšu na ich vzhľade. Aby aj naďalej plnili svoju úlohu a skrášľovali okolie, je potrebné odstrániť nečistoty z ich povrchu. Preto používame špeciálne technológie, ktoré nepoškodia povrch a vzhľad jednotlivých objektov. A naši ľudia majú bohaté skúsenosti s čistením historických pamiatok.


Čistenie fasád budov & odstraňovanie graffiti

My čistíme, my nemaľujeme. Aj keď sa to po skončení našej práce môže tak zdať. Je skutočne výhodnejšie, ak fasádu budovy, ktorá je „všetkým na očiach“, necháte na profesionálov so skúsenosťami s čistením a výškovými prácami. Nami používané technológie dôkladne odstránia machy, plesne, smog, nečistoty a pri tom nepoškodia fasádu budovy.

Odstraňovaním graffitov sa zaoberajú nielen majitelia bytových domov, ale predovšetkým mestá a obce, ktoré vlastnia tie najlepšie „plátna“. V tomto prípade je odstraňovanie o niečo dlhšie, ale vie byť úspešné. Ak sa už graffiti hlboko vpili do povrchu fasády domu, snažíme sa ho vybieliť do maximálnej možnej miery a následne zatrieť farbou, ktorá sa použila na fasádu a až potom použiť ochranný náter. Premaľovať graffiti bez jeho odstránenia neprinesie očakávaný výsledok

Čistenie fasád komerčných budov


Prvý dojem robíme zvyčajne len raz, preto si aj váš obchodný partner alebo zákazník spraví o vás názor už pri vstupe do budovy. Nezabúdajte na to, ako vyzerá priestor, kde pracujete. Vplyv počasia, usadzovanie smogu a nečistôt, machov a plesní neobchádza fasády ani tých najlepších firiem. Pracujeme s vysokozdvižnou technikou a naši profesionáli sú odborníkmi na výškové práce, preto sa nebojíme akejkoľvek budovy


Čistenie reštaurácií

Interiér reštaurácií či menších pohostinstiev musí spĺňať mnohé hygienické normy a vyčistiť mastnotu a kuchynské výpary bežnými prostriedkami je takmer nemožné. Naše technológie sú certifikované a spĺňajú tie najvyššie požiadavky kladené hygienikmi. Okrem interiéru profesionálnych kuchýň čistíme aj vzduchotechniku a fritézy.

Čistenie interiéru hotelov, penziónov a reštaurácií


Ak máte najlepšie jedlo v širokom okolí, ochotný personál, to najdôležitejšie pre hosťa bude aj tak izba a jej čistota. Nie len tá, ktorú vidí, ale tá, ktorá je skrytá pod plachtou alebo v závesoch a záclonách, Naše technológie sú certifikované a spĺňajú vysoké požiadavky kladené na eliminovanie alergénov a čistí do hĺbky pórov. Nezabúdajte ani pravidelné čistenie matracov a profesionálne čistenie kúpeľní a interiérov izieb.

V prípade záujmu o naše služby a cenník nás kontaktujte


Polia označené * su povinné